Letošní rok je pro mě rokem přelomů a změn. Všechno je jako na houpačce, jednou černé, jednou bílé, nic nemá svoje místo. Nemůžu najít žádný...

Rok 2021 je životní výzva


Letošní rok je pro mě rokem přelomů a změn. Všechno je jako na houpačce, jednou černé, jednou bílé, nic nemá svoje místo. Nemůžu najít žádný pevný bod, ke kterému bych se upnula a mohla začít normálně fungovat. Rok 2021 mi dal i vzal mnoho zásadních věcí. Popravdě se bojím, co ještě přinese, protože je teprve srpen a čtyři měsíce jsou dlouhá doba. Snažím se nemyslet negativně a nepřitahovat si tak k sobě špatné věci, ale přiznávám, že letos je to fakt výzva. 
 
Numerické číslo roku 2021 je 5, což je číslo změn. Naprosto odpovídá tomu, co se teď děje. Beru to jako nutné zlo, které mě má posílit a posunout někam dál. Nechci propadat pesimizmu, ale ta cesta je někdy opravdu hodně kamenitá. Myslím, že jsem nikdy neměla tolik break downů jako za poslední měsíce. 
 
Neustále sama sebe přesvědčuju o tom, že každá hnusná karta se jednou obrátí. To špatné období se přežene a bude zase dobře. Jen musím vydržet. Dřív bych se té bouři postavila čelem, ale na to teď bohužel fyzicky ani duševně nemám a snažím se jí přečkat tak, aby mě zasáhla co nejméně. Toužím utéct aspoň na chvíli sama někam do lesa, tam si sednout a nemyslet na nic. Jenom být tady a teď, prožít to a nechat to za sebou. 

0 komentářů: